JK8750C-13095 Döner başlıklı, yağsız otomatik kalıp şablonlu dikiş makinesi
Kısa Açıklama:
6. Vasıflı işçiye gerek yok, işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlanır; verimlilik en az %10 artar.
7. Standartlaştırılmış üretim, birleşik ve güzel bir nihai ürün.
  • Ödeme koşulları:T/T, L/C
  • Liman::Ningbo/Şangay
  • Ürün Detayı
    Ürün Etiketleri
    Model JK8750C-13095 JK8750C-13095/J
    Dikiş aralığı (mm) 1300(X)×950(Y)mm
    Masaüstü boyutu 2100×2475 mm
    Lazer kesim yelpazesi 1020×950mm
    X-ışını 1600/1800 mm
    Yardımcı plaka 800/1000 mm
    Dikiş türü Tek iğneli 301 kilit dikiş kalıbı
    Maksimum hız 3600 devir/dakika
    Dikiş uzunluğu 0,5-12,7 mm
    İğne tipi DB×1 (#8) 7#-14#
    Kanca tipi Tam dönüşlü 2 katlı döner kanca
    Orta seviye baskı ayağı ayar aralığı Kaldırma miktarı: 20 mm Hareket mesafesi: Standart 4 mm
    Program giriş yöntemi USB
    Dosya formatı DXF AI PLT DST vb.
    Şablon tutma modu Pnömatik klips tipi veya kompresyon tipi
    Gerilim 220V
    Hava basıncı 0,4-0,6 MPa
    Güç 750W 850W